Filmy

PRASA

Portal NGO.PL

O informatorze testamentowym jako jednym ze sposobów zachęcania Polaków do uwzględniania organizacji pozarządowych w testamentach piszemy na portalu ngo.pl Można go zamówić wypełniając formularz na naszej stronie.
Zobacz

Na co zwracać uwagę pisząc testament – independenttrader.pl

Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę podczas sporządzania testamentu? O tym, że warto je znać i mieć na uwadze, ponieważ zignorowanie pozornie nieistotnych szczegółów może spowodować, że nasza ostatnia wola nie zostanie spełniona tak, jak sobie tego życzyliśmy - piszemy gościnnie na portalu independenttrader.pl
Zobacz

O Dobrym Testamencie piszemy na portalu skierowanym do prawników

Niestety wciąż pokutuje opinia, że testament pisze się przed śmiercią, w podeszłym wieku. My staramy się przekonywać, że nie jest on aktem ostatniej woli i że może go napisać każdy, w każdym wieku i naprawdę warto to zrobić – zachęca Ewelina Szeratics, zarządzająca kampanią „Dobry Testament”.
Zobacz

Kampania „Dobry Testament” w Polskim Radiu

Niewiele osób wie, że sporządzając testament można w nim uwzględnić organizację pozarządową. Dobry Testament powstał po to, aby rekomendować uczciwe i transparentne stowarzyszenia i fundacje i zachęcać Polaków, aby pamiętali o nich w testamencie.
Zobacz

RADIO / TV

O początkach kampanii Dobry Testament w Polskim Radiu

"Rusza ogólnopolska kampania społeczna "Dobry Testament". Zainauguruje ją seminarium o testamentach dla organizacji pozarządowych, odbywające się w Warszawie" - tak pisano o nas w czerwcu 2015 r., kiedy stawialiśmy pierwsze kroki. Zachęcamy do wysłuchania dźwięków i przeczytania całego materiału.
Zobacz

O zasadach sporządzania testamentów w Radiowej Jedynce

"Warto zabezpieczyć się na wypadek śmierci i sporządzić testament" - mówiła w radiowej Jedynce notariuszka Anna Szmigiera-Wyrzykowska. Wyjaśniła, że w Polsce najlepiej sporządzić testament w formie aktu notarialnego, który jest odpowiednio sformułowany przez notariusza, zgodnie z literą prawa, i jest potem łatwiejszy do wykonania. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.
Zobacz

Wesprzyj kampanię<br/>Dobry Testament! Wesprzyj kampanię
Dobry Testament!

KAMPANIE TESTAMENTOWE NA
ŚWIECIE

Kampanie testamentowe prowadzone są w siedemnastu państwach świata. W każdym z nich, organizacje podobne do naszej tłumaczą, jak ważne jest sporządzanie testamentów i uwzględnianie w nich organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury. W efekcie wzrasta liczba świadomych osób, które rozumieją, że napisanie testamentu nie jest ani skomplikowane ani drogie i że dzięki temu dokumentowi mogą zabezpieczyć swoje finanse i rozporządzać nimi zgodnie z własną wolą.

KONTAKT

Dobry Testament

Lucyna Seretny
tel. +48 785 389 455
email: kontakt@dobrytestament.pl

  ZAMÓW INFORMATOR Tutaj

   ZAMÓW INFORMATOR O TESTAMENTACH

   Podaj informację kiedy najlepiej się z Tobą kontaktować

   DZIĘKUJEMY!

   Twoje zamówienie zostało przyjęte.

   Na podanego emaila zostanie przesłany nasz informator.


   Ekipa Dobrego Testamentu