Polska Akcja Humanitarna

Polska Akcja Humanitarna
Warszawa

Kontakt:

ul. Szpitalna 5/3
00-031 Warszawa
www.pah.org.pl
grzegorz.gruca@pah.org.pl

Polska Akcja Humanitarna niesie pomoc osobom poszkodowanym w konfliktach zbrojnych i katastrofach naturalnych. Zapewniamy m.in. schronienie, wodę, żywność, dostęp do edukacji. Od 1992 r. udzieliliśmy pomocy w 44 krajach. Obecnie pomagamy w Nepalu, Somalii, Sudanie Południowym, Syrii i wschodniej Ukrainie. W ramach programu Pajacyk wspieramy także stołówki w szkołach i placówkach środowiskowych poprzez dofinansowanie posiłków.

Dzięki bogatemu doświadczeniu działamy zgodnie z najwyższymi standardami: dbamy o udzielanie efektywnej i skutecznej pomocy oraz o transparentność naszych działań. Cieszymy się zaufaniem zarówno darczyńców indywidualnych, jak firm i organizacji. Wiemy, że łączą nas te same wartości humanitarne.

Wesprzyj kampanię<br/>Dobry Testament! Wesprzyj kampanię
Dobry Testament!

KAMPANIE TESTAMENTOWE NA
ŚWIECIE

Kampanie testamentowe prowadzone są w siedemnastu państwach świata. W każdym z nich, organizacje podobne do naszej tłumaczą, jak ważne jest sporządzanie testamentów i uwzględnianie w nich organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury. W efekcie wzrasta liczba świadomych osób, które rozumieją, że napisanie testamentu nie jest ani skomplikowane ani drogie i że dzięki temu dokumentowi mogą zabezpieczyć swoje finanse i rozporządzać nimi zgodnie z własną wolą.

KONTAKT

Dobry Testament

Lucyna Seretny
tel. +48 785 389 455
email: kontakt@dobrytestament.pl

  ZAMÓW INFORMATOR Tutaj

   ZAMÓW INFORMATOR O TESTAMENTACH

   Podaj informację kiedy najlepiej się z Tobą kontaktować

   DZIĘKUJEMY!

   Twoje zamówienie zostało przyjęte.

   Na podanego emaila zostanie przesłany nasz informator.


   Ekipa Dobrego Testamentu