Radio

Dobry Testament w Radiu Warszawa

"Brakuje świadomości, że wspierając organizację pozarządową realizującą cele społeczne, trochę dbamy o swoje interesy. Czy dbamy o środowisko czy o lokalny klub sportowy, nasze działania mają wpływ na to jak funkcjonuje społeczeństwo, a ono wpływa przecież na nas" - ten cytat z audycji "Warszawa Sąsiedzka" w Radiu Warszawa niech będzie zapowiedzią całej rozmowy Małgorzaty Frydrych z Eweliną Szeratics managerem kampanii "Dobry Testament", Katarzyną Olszewską ze stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz Dorotą Nowacką, która skorzystała z pomocy fundacji Onkologicznej Osób Młodych - Alivia.
Zobacz

Jak zapisać spadek organizacji pozarządowej – TOK FM

O tym dlaczego warto i w jaki sposób można uwzględnić organizację pozarządową w testamencie mówili w radiu Tok FM manager kampanii Ewelina Szeratics, notariusz Paweł Orłowski oraz Alicja Wanclerz-Gluza z Fundacji Ośrodka KARTA.
Zobacz

Manager kampanii Dobry Testament o uwzględnianiu w testamentach organizacji pozarządowych – radio RDC

Ewelina Szeratics z Polskiego Instytutu Filantropii mówiła w „Popołudniu RDC” o kampanii „Dobry Testament”. W audycji tłumaczyła, dlaczego tak ważne jest sporządzenie zapisów testamentowych, w którym momencie życia i jak to zrobić.
Zobacz